Facebook Pinterest

PO PIERWSZE STYL.

PO DRUGIE CHIC.

PO TRZECIE AKCESORIA.

 

Po pierwsze styl.

 

Moda przemija, styl pozostaje. Coco Chanel,  jako jedna z pierwszych kreatorów mody, postawiła na akcesoria. Nie myliła się. Dobrze dobrane dodatki pozwalają być sobą, czuć się pięknie i pewnie. To właśnie akcesoria wyrażają osobowość, tworzą indywidualność i definiują styl.

 

Styl to sposób, w jaki mówisz, kim jesteś nie mówiąc ani słowa, Rachel Zoe. Ciekawa biżuteria, jedwabna apaszka, piękny kaszmirowy szal - dodatki mówią wszystko.  Styl to jednak coś więcej.

Za modnymi okularami słonecznymi kryje się przecież podejście do życia i stan umysłu, kryjesz się TY!

 

Po drugie chic.

 

To ważne, żeby mieć szyk, Roberto Cavalli.  Szyk to połączenie stylu z klasą, delikatną klasyką, wysoką jakością, odrobiną elegancji i nonszalancji. Wystarczy uśmiech i świat leży u naszych stóp.

 

Po trzecie akcesoria.

 

By zmienić wygląd, potrzebujesz tylko odpowiedniego dodatku, Ines de la Fressange. Łączenie nieprzemijającej klasyki z odrobiną szaleństwa to klucz do ponadczasowego szyku i klasy. Jeśli dodamy do tego najlepszą jakość, mistrzowskie wykonanie i włoskie marki tworzące "z miłości do stylu" to …

 

ABOUT MY CHIC,  ABOUT ME

 

Kiedy marzenia stają się rzeczywistością…  

Z ogromną radością wybieram produkty do net4chic. Odwiedzanie fabryk, showroomów, targów mody i dizajnu to najbardziej ekscytująca i kreatywna strona mojej pracy. To właśnie w czasie podróży do Włoch, które są moim drugim domem, znajduję to, co cieszy się takim zainteresowaniem w butiku online.  Własnoręcznie sprawdzam jakość kaszmiru, jedwabiu, skór i futer. Oglądam wykończenia, rozmawiam z producentami i dystrybutorami . Śledzę trendy, dobieram fasony, wzory i kolory.

 

Oferta net4chic jest niepowtarzalna. Znajdziecie w niej m.in. produkty marek znanych na całym świecie, których nie ma jeszcze na polskim rynku. Przekonacie się, że każdą z nich charakteryzuje zamiłowanie do tradycji, a co z tym idzie - do wysokiej jakości. Jednak dopiero łącząc tradycję z innowacją i włoskim dizajnem uzyskują one fantastyczne efekty. O tym możecie przekonać się sami robiąc zakupy w net4chic, a informacje o markach znajdziecie w zakładce BRANDS.

 

Wiem, że podobnie jak ja, każdy szuka rzeczy wyjątkowych i niebanalnych, dlatego będę dbała o to, aby każdy z Was znalazł dla siebie coś niepowtarzalnego. W net4chic znajdziecie krótkie serie, a nawet  pojedyncze przedmioty, więc nie zwlekajcie z zakupem.

Net4chic to namiastka tego wszystkiego, co piękne, klasyczne i bardzo włoskie, a  także kawałek mojego świata, którym chcę się z Wami podzielić. Jeśli zmęczycie się zakupami zawsze będziecie mogli przeczytać coś ciekawego, w zakładkach 4 MIND i 4 SOUL.

 

Styl i szyk według mnie to sposób wyrażania siebie, który kreujemy przez całe życie, zatem bawmy się modą, akcesoriami  - bądźmy piękni każdego dnia na nowo!  

 

Serdecznie zapraszam na zakupy do net4chic.com.

LogowanieWygeneruj nowe hasło
Rejestracja